..IPI
10354546
1024 x 768
 
 
Prowadzenie księgowości komputerowej, wymusza na nas dostosowywanie istniejącej bazy sprzętu do naszych potrzeb. Proponując konkretne rozwiązania programowe, przedstawiamy jednocześnie wymagania jakie stawiają one przed posiadanym przez Klienta sprzętem komputerowym. Spełnienie tych wymagań, podnosi komfort pracy jak i zadowolenie z zaoferowanego produktu. Często wymaga to zmian sprzętowych zarówno jężeli chodzi o stanowiska pracownicze jak i serwery baz danych.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy powiększyć naszą ofertę o usługi komputerowe, co pozwoli nam jeszcze bardziej kompleksowo rozwiązywać problemy Klientów. Jesteśmy jako firma uczestnikiem programu IPI prowadzonego przez firmę INTEL® co zapewnia nam odpowiednie wsparcie przy sprzedaży komputerów opartych o technologie tego producenta.
 
Prowadzimy następujące usługi związane z komputerami:
- sprzedaż gotowych zestawów komputerowych
- składanie komputerów pod konkretne zamówienia
- doradztwo techniczne
 
Stawiamy na sprawdzonych producentów, ale jednocześnie staramy się być konkurencyjni pod względem cenowym. W sprawie zamówień na sprzęt, lub uzyskania wsparcia technicznego prosimy kontaktować się z nami pod numerem 609621045 lub drogą mailową na adres biuro@bitsoft.pl