1024 x 768
 
Wiele firm rozpoczynających działalność decyduje się powierzyć prowadzenie księgowości i obsługę płac podmiotom zewnętrznym. Firmy te często nie są w stanie prowadzić samodzielnie księgowości w sposób, który spełniałby wszystkie wymogi stale zmieniających się przepisów podatkowych i księgowych.
 
Oferujemy dla firm, w szczególności wszelkiego rodzaju spółek, pełny zakres usług księgowych. Obejmuje on obsługę księgowości i płac, oraz pomoc w rozliczeniach podatkowych. Podejmujemy się także wykonywania którejkolwiek z wymienionych usług oddzielnie (np. wykonania tylko działań związanych z kadrami i płacami). Proponowane przez nas rozwiązania są wynikiem współpracy poszczególnych konsultantów przez co zaspokajają wszystkie potrzeby naszych Klientów. Dbamy o to, aby proponowane rozwiązania były skuteczne i łatwe w zastosowaniu. Proponujemy Klientom nasz czynny udział we wdrażaniu sugerowanych rozwiązań.
 
Usługi prowadzimy w oparciu o systemy komputerowe (finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe) co pozwala na rezygnację z prowadzenia księgowości w formie papierowej. Wszelkie raporty i zestawienia są przygotowywane w formie zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz wymogami stawianymi przez użytkownika. Dodatkowo umożliwiamy klientom zdalny, bezpieczny wgląd do bazy danych korzystając z powszechnego dostępu do Internetu.